Alderma Group Polska - Sklep medyczny online

Innowacyjność

Alderma Group Polska wdraża innowacyjne i skuteczne rozwiązania w zakresie medycyny Estetycznej i kosmetologii. Nasza Firma podąża za trendami branży branży beauty i wprowadza je do oferty sprzedażowej, aby zapewnić naszym klientom współpracę na najwyższym poziomie. Oferujemy tylko i wyłącznie certyfikowane produkty od autoryzowanych dystrybutorów.

Niezawodność

Oryginalne produkty z certyfikatami

Darmowa wysyłka powyżej 499 PLN

Wysyłka w ciągu 24 godzin 

Kody rabatowe 

Konkurencyjne ceny 

 

Social Media

Bądź na bieżąco z naszą firmą poprzez śledzenie nas na Social Mediach

Instagram 

Facebook

Polecane produkty

Nowości

Zapoznaj się z najnowszymi produktami w naszej ofercie sprzedażowej

Zapoznaj się z nami

Firma Alderma Group Polska powstała w 2015 roku z myślą o szybko rozwijającą się branżą Beauty. Zaczęliśmy swoją przygodę z kilkoma produktami w swojej ofercie, natomiast dzisiaj oferujemy produkty do kosmetologii, medycyny estetycznej, szkolenia, maszyny kosmetyczne oraz wszelkie niezbędne artykuły jednorazowe do przeprowadzenia zabiegu.
Na przestrzeni lat zaufało nam setki klientów o czym świadczą pozytywne opinie w internecie. Do każdego zakupionego sprzętu dostaniecie Państwo: dwu letnią gwarancje, szkolenie w cenie dla trzech osób, opiekę pogwarancyjną oraz dostęp do sprzętu zastępczego na wypadek awarii urządzenia.

Co znajdziecie w naszej ofercie ?

W ofercie sprzedażowej Alderma Group Polska znajdziecie wszelkie niezbędne produkty oraz akcesoria jednorazowe do wykonywania zabiegów Medycyny Estetycznej oraz Kosmetologii. Oferujemy tylko i wyłącznie certyfikowane wypełniacze HA, produkty do mezoterapii igłowej i mikroigłowej, oprócz tego znajdziecie u nas kremy znieczulające, zestawy do osocza bogatopłytkowego jak i środki ochrony osobistej: jednorazowe maseczki chirurgiczne, fartuchy jednorazowe fizelinowe, ochraniacze jednorazowe na obuwie .

Facebook