Mezoterapia frakcyjna i N-Renewal +

Mezoterapia frakcyjna, inaczej mikronakłuwanie skóry, jest najbardziej efektywnym zabiegiem w kosmetologii estetycznej.

Zabieg, który rewitalizuje skórę i odmładza jej wygląd. Procedura zabiegowa jest prosta, nie mniej potrzebna jest wiedza, jak przeprowadzić procedury by zabieg był skuteczny, bezpieczny i niemal bezbolesny. Efekty widoczne są  praktycznie od razu. Skóra staje się piękna, promienna i gładka. Zawartość kolagenu po nakłuciu wzrasta o 300%, pobudzone fibroblasty wytwarzają kolagen jeszcze długo po zabiegu. Przenikanie substancji aktywnych ze stosowanych preparatów podczas zabiegu znacząco wzrasta.

Nasze urządzenie

DERMA N-SKIN PENIdealnym rozwiązaniem jest urządzenie Nano N-Skin Pen. To nowoczesny sprzęt, zalecany w kosmetologii estetycznej do zabiegów mezoterapii frakcyjnej (mikronakłuwania). Wykonywanie ich przy pomocy Nano N-Skin Pen, charakteryzuje się dużym komfortem dla Pacjenta. W trakcie zabiegu mamy możliwość regulacji głębokości nakłuć mikroigieł (0,25-2,0 mm). Możemy również regulować szybkość wibracji igieł w zależności od obszaru zabiegowego.

Z czym walczymy

Wraz z wiekiem cykl wymiany komórkowej naskórka, wydłuża się, a procesy biochemiczne w skórze właściwej spowalniają. Brak substancji stymulujących w odpowiednich ilościach dodatkowo ogranicza wymianę komórkową. Skóra starzeje się. Robi się wiotka, wysuszona i pojawiają się zmarszczki. Proces ten przyspiesza promieniowanie UV.

Jak walczymy

Skuteczną metodą, która w sposób naturalny i mało inwazyjny (co czyni ją bezpieczną) przywróci dobrą kondycję skóry, jest mezoterapia frakcyjna. W wyniku nakłuwania skóry w sposób kontrolowany, tworzą się mikrourazy, które w naturalny sposób stymulują skórę do uruchomienia procesów regeneracyjnych. Fibroblasty, produkują nowe włókna kolagenowe i elastynę. Nakłucie naskórka powoduje powstanie licznych kanalików, poprzez które skóra wchłania substancje aktywne zawarte w preparatach przeznaczonych do zabiegów mezoterapii.

preparaty N-Renewal

Nasze preparaty

Skutecznymi preparatami powstałymi w Polsce przy ścisłej współpracy z lekarzami dermatologami i specjalistami gerontologii biomedycznej są preparaty z laboratorium N-Symbiosis Polska z linii preparatów do mezoterapii N-Renewal.

Maksymalne dopuszczalne stężenie substancji aktywnych i wspomagających, gwarantuje biorewitalizację skóry właściwej, w skuteczny i widoczny sposób.

Co oferujemy

Linia N-Renewal do mezoterapii oparta jest na nowoczesnych substancjach aktywnych: peptydach zaliczanych do grupy peptydów sygnałowych i inhibitorach neurotransmiterów nowej generacji. Charakteryzują się one wysoką skutecznością. Mikroelementy wspomagają substancje aktywne w działaniu, dostarczając niezbędne pierwiastki do zachodzących procesów biochemicznych. W każdym preparacie jest niskocząsteczkowy kwas hialuronowy o cząstkach  poniżej 50KDa. Jego depozycja do najgłębszych warstw skóry ze względu na wielkość cząsteczki jest maksymalna.

Co nas wyróżnia

Linia N-Renewal jest to pierwsza polska linia kosmetyków medycznych rekomendowana do mezoterapii. Rozlewana w warunkach aseptycznych i poddana procesowi sterylizacji. Preparaty działają  kompleksowo w likwidowaniu konkretnego problemu, nie przenoszą się do układu krążenia. Substancje aktywne przenikają w miejscu zabiegowym, szybkie wchłanianie zabezpiecza przed utratą właściwości biologicznych preparatów.

Facebook