Mezoterapia preparatem N-Renewal Acne w walce z trądzikiem – likwiduje przyczyny trądziku

trądzik

Jak wykonywać zabiegi mezoterapii preparatem N-Renewal Acne

Sposób wykonywania zabiegu zależy od rodzaju trądziku występującego u klienta. Dlatego tak ważne jest jego właściwe rozpoznanie. Dokonane zarówno wizualnie, jak i poprzez wywiad z osobą mającą zostać poddaną zabiegowi mezoterapii.

Następnie w zależności od wybranego typu trądziku wybieramy jedną z procedur przeprowadzania anty-trądzikowego zabiegu mezoterapii.

 • Procedura zabiegowa dla osób ze zmianami trądzikowymi o niewielkim nasileniu, bez zmian ropnych.

  Wykonujemy cztery zabiegi co 14 dni, przerwa 30 dniowa, po czym powtarzamy procedurę.

  Preparat podajemy metodą mezoterapii mikroigłowej (frakcyjnej) na głębokości skórno-naskórkowej. Wykorzystujemy do tego roler i przeprowadzamy ten zabieg mezoterapii igłowej metodą NAPAGE.

 • Procedura zabiegowa dla osób o grudkowych i krostkowych zmianach trądzikowych, oraz bliznowaceniu.

  Cały proces zaczynamy od peelingu kwasem BHA. Dzięki niemu usuniemy martwe komórki, odblokujemy pory i zlikwidujemy ropne wypryski. Dopiero po ok. dwóch tygodniach przystępujemy do pierwszego zabiegu mezoterapii preparatem N-Renewal Acne.

  Przeprowadzamy trzy zabiegi co 14 dni, przerwa ok. 3 tygodniowa, po czym powtarzamy procedurę.

  Tak, jak przy poprzednim przypadku, preparat podajemy metodą mezoterapii mikroigłowej (frakcyjnej) na głębokości skórno-naskórkowej. Wykorzystujemy do tego roler i przeprowadzamy ten zabieg mezoterapii igłowej metodą NAPAGE.

Zastosowanie preparatu N-Renewal Acne w problemach trądzikowych zapobiega powstawaniu stanów zapalnych i ich nawrotom, oraz łagodzi blizny po trądzikowe i niweluje już powstałe.

Po uzyskaniu oczekiwanych rezultatów zabiegu należy stosować pielęgnację podtrzymującą , która pozwoli zapobiec nawrotom zmian trądzikowych.

Składniki N-Renewal Acne

ampułki do mezoterapii Acne N-Renewal

 • Nano Srebro – tworzą je cząsteczki o wielkości 1ppm, które wykazują większą skuteczność niż antybiotyki. Srebro posiada właściwości przeciwzapalne i niszczy bakterie Gram-dodatnie, oraz Gram-ujemne, w tym bakterie Propionibacterium Acnes. Dodatkowo reguluje wydzielanie sebum.
 • Kwas hialuronowy – zapewnia prawidłowe uwodnienie substancji międzykomórkowej i wiąże wodę w skórze.
 • Cobiostab 400 – to substancja działająca grzybostatycznie. Jest ona konserwantem o wysokiej tolerancji na skórę.

Facebook