Techniki łączone w kosmetologii

Do technik łączonych zabiegów najlepiej wybrać zabiegi, które w sposób naturalny pobudzają procesy zachodzące w skórze, stymulując tkanki i przywracając ich prawidłowe funkcjonowanie. Takimi zabiegami niewątpliwie są mezoterapia frakcyjna i karboksyterapia.

Łączenie procedur zabiegowych pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w krótkim czasie, których nie jesteśmy w stanie uzyskać stosując jedną procedurę zabiegową.

Właściwie dobrane zabiegi poprawiają jakość skóry i odmładzają ją w widoczny sposób.

Zabieg mezoterapii frakcyjnej urządzeniem Derma N-Skin Pen pozwala w sposób skuteczny frakcjonować (nakłuwać) skórę kartridżem z 12 mikroigłami. Dzięki mikrouszkodzeniom skóry tworzymy mikrokanaliki, które dają nam możliwość wprowadzenia preparatów z linii N-Renewal dobranych indywidualnie do potrzeb skóry. Nakłucia robimy na granicy skórno-naskórkowej. Same mikrourazy zmuszają skórę do reakcji naprawczej – będącej podstawą odnowy tkanek.

techniki łączone: mezoterapia i karboksyterapia

Zabieg karboksyterapii zabiegiem holistycznym i naturalnym.

Po wprowadzeniu do tkanki gazu CO2 mózg odbiera sygnał o niedotlenieniu. Reakcja organizmu jest natychmiastowa, rozszerzają się naczynia krwionośne i uruchamiają się procesy angiogenezy (powstawania nowych naczyń krwionośnych), poprzez pobudzenie mechanizmów w śródbłonku. Kontrolowany stan zapalny powstały podczas zabiegu zmusza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastylowych.

Dwa zabiegi po których spodziewamy się podobnych efektów.

Dobór tych dwóch procedur w zabiegach łączonych jest doskonały. Ich efekty sumują się przez co osiągamy o 40% większą skuteczność, niż przy tych samych zabiegach stosowanych pojedyńczo.
Zabiegi mają bardzo dużo wskazań, pozwalają znacznie wzbogacić ofertę zabiegową gabinetu.

Zalecana procedura zabiegowa

Seria zabiegowa:

Zabieg karboksyterapii raz w tygodniu przez trzy kolejne tygodnie, trzeci zabieg łączymy z mezoterapią frakcyjną. Po czym powtarzamy serię.
Zalecamy tą serię przy skórze wiotkiej, cellulicie i rozstępach.

Facebook