Poznaj firmę Alderma

POŁĄCZONE SIŁY TO POCZĄTEK - POZOSTANIE RAZEM TO POSTĘP - WSPÓLNA PRACA TO SUKCES

Firma Alderma

Rozwijamy i oferujemy zaawansowane technologicznie produkty i rozwiązania. Pomagamy naszym Klientom zwiększać konkurencyjność i osiągać ich cele biznesowe.

Naszym celem jest być liderem na rynku!

Zaczęliśmy swoją działalność z kilkoma produktami w swojej ofercie. Dzisiaj oferujemy pełną gamę sprawdzonych i certyfikowanych produktów dla Lekarzy Medycyny Estetycznej i Kosmetologów.

Akademia Alderma

– prowadzi szkolenia na różnych poziomach zaawansowania i specjalizuje się w Szkoleniach z Podstaw Medycyny Estetycznej.

Organizujemy szkolenia z toksyny botulinowej, wypełniaczy (kwas hialuronowy), nici PDO i liftingujących, osocza bogatopłytkowego (PRP), mezoterapii, karboksyterapii.

Podstawą każdego szkolenia jest rozbudowana część warsztatowa. Zajmuje ona około 75% czasu szkolenia. Szkolenia prowadzone są w kameralnych 1-7 osobowych grupach. Na każdego uczestnika szkolenia przypadają 2-3 modelki, każdy ma okazję przeprowadzić kilka zabiegów podczas szkolenia.

AldermaMed

– jest importerem wysokiej klasy sprzętu dla gabinetów Medycyny Estetycznej i Kosmetologicznych.
– jest importerem wysokiej klasy sprzętu dla gabinetów Medycyny Estetycznej i Kosmetologicznych.
Od wielu lat dostarczamy wyselekcjonowane i sprawdzone urządzenia medyczne i kosmetyczne. Dbamy by Nasi Klienci mieli niezawodny i wysokiej jakości sprzęt.
Do każdego urządzenia zapewniamy profesjonalne szkolenie oraz wsparcie.

Facebook