Akcesoria jednorazowe

Akcesoria medyczne jednorazowego użytku Symbiosis

Produkty medyczne jednorazowego użytku to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia wszystkich salonów kosmetycznych. Pozwalają na zachowanie odpowiedniego poziomu higieny, a w konsekwencji również bezpieczeństwa zarówno Pacjentom, jak i osobom, które przeprowadzają zabiegi. W asortymencie marki N-Symbiosis(Alderma) znajdują się najróżniejsze akcesoria medyczne przydatne podczas wykonywania rozmaitych czynności z dziedziny kosmetologii lub medycyny estetycznej, a wśród nich:

  • akcesoria do mezoterapii igłowej,
  • kaniule dermatologiczne,
  • produkty jednorazowego użytku takie jak maseczki, ochraniacze na obuwie czy fartuchy,
  • strzykawki i kartridże do derma penów,
  • probówki w zestawach  do osocza i fibryny
  • osłony do systemu pobraniowego, przedłużacze i opaski uciskowe,
  • igły iniekcyjne i igły pobraniowe.

Oferowane produkty posiadają certyfikaty CE, spełniają najwyższe normy technologiczne i bezpieczeństwa, są wygodne w użytkowaniu i umożliwiają minimalizację dolegliwości bólowych. Wszystkie igły, strzykawki łączone z igłami oraz probówki i kartridże są jałowe.

Dlaczego produkty jednorazowego użytku są tak ważne?

Jak wiadomo, nie wszystkie narzędzia i przybory stosowane w salonach kosmetycznych i gabinetach medycyny estetycznej można poddawać procesowi sterylizacji. Jeśli przeprowadzenie tej procedury jest niemożliwe, należy zadbać o to, by narzędzia były jednorazowe. To właśnie dzięki akcesoriom medycznym jednorazowym nie narażamy Klientów na zarażenie wirusem HIV, HCV czy WZW. Po wykonaniu procedury zabiegowej, narzędzia wyrzucamy do odpowiedniego pojemnika.

Akcesoria jednorazowe, czyli wygoda użytkowania

Oferowane przez N- Symbiosis(Alderma) produkty jednorazowego użytku to nie tylko stuprocentowe bezpieczeństwo, ale również niebywała wygoda. Każde z akcesoriów jednorazowych pakowane jest osobno, w praktycznych pakietach, które oznaczone są kolorystycznie według rozmiarów. Dzięki temu pracownicy mogą dobrać sprzęt do zabiegu szybko i sprawnie. W przypadku strzykawek wyselekcjonowaliśmy takie modele, by tłoki przesuwały się w sposób wyjątkowo płynny.

Facebook