Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Revolax

Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy to obecnie najczęściej wybierane działania z zakresu medycyny estetycznej. Od czego zależy ich skuteczność? Kluczową kwestią są wykorzystywane do zabiegów odmładzających dobre preparaty. Jednym z najskuteczniejszych i zarazem wysokiej jakości bezpiecznym produktem jest Revolax.

Najwyższej jakości kwas hialuronowy – Revolax

Skuteczność zabiegów odmładzających zapewnia nie tylko specjalistyczny sprzęt, czy umiejętności specjalisty. Niezbędny jest odpowiednio skomponowany i dobrany preparat. Jednym z najbardziej cenionych i najczęściej wybieranych produktów tego typu jest Revolax HA. Wypełniacz Revolax zawiera bardzo wysokiej czystości kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest to w 100% naturalna substancja, która synchronizuje się z komórkami i tkankami człowieka w sposób zrównoważony i optymalny. Wypełniacz Revolax wyróżnia całkowity brak chemicznego i sztucznego czynnika sieciującego BDDE, dzięki czemu zabiegi odmładzające z jego wykorzystaniem są dla pacjenta wyjątkowo bezpieczne.

Unikatowa struktura preparatów Revolax

Preparaty Revolax oparte są na nowoczesnej technologii usieciowienia i charakteryzują się wysoką lepkosprężystością. Preparat ma postać monofazowej zagęszczonej struktury ukształtowanej w sposób gęsty i regularny, co wyróżnia ten produkt spośród innych o podobnym działaniu i przeznaczeniu. Taka struktura zapewnia równomierny rozkład preparatu, gwarantując naturalne wykończenie. Efekty, jakie uzyskuje się przez zastosowanie kwasu hialuronowego Revolax, utrzymują się aż do 18 miesięcy.

Wypełniacz Revolax – rodzaje

Kwas hialuronowy Revolax występuje w kilku skoncentrowanych wersjach. Najpopularniejsze z nich to:

  • Revolax Fine dedykowany jest zabiegom związanym z korekcją linii powierzchownych. Najczęściej stosowany jest przy wypełnianiu płytkich zmarszczek w okolicach oczu, ust i szyi.

  • Revolax Sub-Q to preparat dedykowany do zabiegów wolumetrycznych i związanych z konturowaniem twarzy. Świetnie sprawdza się w korekcji nosa, modelowaniu brody, kości policzkowych i wypełnianiu policzków oraz głębokich zmarszczek.

  • Revolax Deep to wypełniacz o gęstej, żelowej konsystencji przeznaczony do wolumetrii oraz korekcji średnich i głębokich zmarszczek, szczególnie w okolicach bruzd nosowo-wargowych i ust. Revolax Deep stosowany jest również w celu wypełniania ust oraz modelowania kości policzkowych i brody.

Wszystkie preparaty Revolax posiadają certyfikat medyczny CE, unikatowy numer i hologram świadczące o oryginalności i najwyższej jakości preparatu.

Facebook