Wypełniacze usieciowany kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy – wypełniacze

W asortymencie marki N-Symbiosis(Alderma) znajdują się różne rodzaje wypełniaczy dedykowanych do zabiegów przeprowadzanych w obrębie kosmetologii i medycyny estetycznej, a wśród nich kwas hialuronowy Stylage, Restylane, Neauvia, Revolax HA, Croma wypełniacze, Princess czy Filorga i Juvederm. Dzięki tak szerokiemu wyborowi marek, konsystencji i innych parametrów produktów, z pewnością każdy znajdzie coś, odpowiedniego do swojego salonu. Proponujemy wypełniacze w formie kwasu hialuronowego usieciowanego, który nadaje się do wypełniania ust, redukcji zmarszczek czy modelowania kształtu twarzy.

Kwas hialuronowy usieciowany

Stosowany jest do uzupełniania ubytków tkanek np. kiedy do czynienia mamy z bliznami, do powiększania ust, poprawy owalu twarzy i wypełniania zmarszczek. Efekty po jego użyciu utrzymują się najdłużej, bo nawet do 12 miesięcy.

  • nieusieciowane – dość szybko ulegające rozpadowi i stosowane przede wszystkim w zabiegach, które na celu mają rewitalizację i nawilżenie skóry lub w profilaktyce przeciwstarzeniowej.
  • częściowo usieciowane – stosowane w przypadku chęci uzyskania bardzo subtelnego efektu delikatnego wypełnienia.

Kwas hialuronowy — ampułkostrzykawki od N-Symbiosis(Alderma)

Żeby podawanie wypełniaczy z kwasem hialuronowym ze sklepu N-Symbiosis(Alderma) było łatwe i przyjemne, zadbaliśmy o dostępność najróżniejszych rodzajów preparatów. Oferowany kwas hialuronowy usieciowany to przede wszystkim wygoda aplikacji, trwałość efektów i zadowolenie Pacjentów. Dla osób, które mają trudności z precyzyjną aplikacją preparatów, znajdą się bardziej wodniste żele, których aplikacja nie nastręcza dodatkowych problemów. Osoby bardziej doświadczone z pewnością polubią gęstsze żele, dzięki którym efekty utrzymają się nieco dłużej, a ryzyko przemieszczania się substancji pod skórą zostanie zminimalizowane.

Kwas hialuronowy wypełniacz – zalety

Jeśli potrzebne jest nawilżenie, zrewitalizowanie i wypełnienie skóry, zawsze najlepszym wyborem jest kwas hialuronowy. Cena preparatów, które na nim bazują, nie jest wysoka, chociaż jest ściśle skorelowana z marką, na której wybór się zdecydujemy. Preparaty między sobą różnią się stopniem usieciowania kwasu, gęstością żelu oraz zawartością substancji dodatkowych.

W asortymencie Symbiosis dostępne są kwasy HA z dodatkiem lidokainy lub bez niej. Lidokaina jest środkiem znieczulającym, który pozwala zminimalizować odczucia bólowe u bardziej wrażliwych Pacjentek. Wśród niebywałych zalet oferowanych ampułkostrzykawek z kwasem hialuronowym można wymienić ich biokompatybilność, biodegradowalność i wygodę oraz skuteczność stosowania.

Podany pod skórę kwas hialuronowy ulega całkowitemu rozpadowi po określonym czasie. Jest całkowicie bezpieczny, nietoksyczny i nie wywołuje reakcji immunologicznej.

Efekty zabiegów przy użyciu kwasu hialuronowego – rewitalizacja kwasem HA

Ponieważ kwas hialuronowy naturalnie występuje w organizmach żywych, nie należy traktować go jako zagrożenie. Wraz z wiekiem stężenie kwasu hialuronowego w skórze, zmniejsza się. Podczas zabiegu jego braki zostają uzupełnione, a skóra staje się piękna, gładka, promienna i odżywiona. Poza tym można liczyć na niebywałe nawilżenie, rewitalizację i wypełnienie zmarszczek lub blizn.

Wypełniacze z kwasem HA to możliwość odjęcia sobie nawet 15 lat! Umożliwiają one poprawę owalu twarzy, uniesienie jej, powiększenie ust, usunięcie zmarszczek wokół oczu i nosa czy zniwelowanie negatywnego wpływu grawitacji na twarz.

Facebook