Igły i strzykawki

Podstawą przeprowadzania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii jest stosowanie sterylnych i pewnych akcesoriów medycznych. Szczególną grupą tego typu produktów są igły i strzykawki, które muszą spełniać najwyższe kryteria jakości i bezpieczeństwa.

Najlepsze igły – najwyższe bezpieczeństwo

Najbezpieczniejsze narzędzia przeznaczone do iniekcji to produkty jednorazowe. Takie produkty całkowicie eliminują ryzyko zarażenia wirusami oraz pozytywnie wpływają na komfort psychiczny i zaufanie pacjenta.

Igły do strzykawek oferowane przez N-Symbiosis wybrane zostały na podstawie spełnianych najwyższych norm, posiadanych certyfikatów, międzynarodowych opinii, wygody użytkowania, sterylności opakowania oraz technologii zapewniającej minimalny dyskomfort pacjenta podczas iniekcji. Dotyczy to zarówno igieł iniekcyjnych, jak i igieł pobraniowych.

Strzykawki najnowszej generacji

Może się wydawać, że w przypadku strzykawek wybór, czy model nie mają większej różnicy. Takie myślenie to błąd. Oferowane przez N-Symbiosis strzykawki charakteryzują się wyjątkową wygodą użytkowania. Możliwość stabilnego trzymania tego typu akcesoriów, idealne dopasowanie i kompatybilność z igłami to minimalizacja bólu pacjenta i gwarancja perfekcyjnej iniekcji.

Dodatkowo wszystkie strzykawki pakowane są osobno i posiadają specjalnie oznakowania kolorystyczne, co ułatwia sprawne dopasowanie odpowiedniej igły i potrzebnej pojemności. Na korzyść produktów przemawia również zastosowanie nowoczesnych tłoków, dzięki którym strzykawki działają wyjątkowo płynnie.

Facebook