Nici liftingujące

Wyświetlanie jednego wyniku

Nici liftingujące – sklep Symbiosis

Nici liftingujące obecnie są niesamowicie często wybierane, głównie ze względu na niską inwazyjność zabiegów przy ich użyciu oraz niebywałe efekty. Dają szansę na wykonanie liftingu twarzy bez skalpela. Wygląd skóry jest poprawiony już od razu po zabiegu, jednak działanie nici pogłębia się wraz z upływem czasu. W ofercie sklepu Symbiosis dostępne są trzy różne rodzaje nici:

  • nici gładkie – zwane potocznie również nićmi rewitalizującymi. Ich struktura jest gładka i pozwala na łatwiejsze wprowadzanie ich pod skórę. Stosuje się je w przypadku, w którym chce się wygładzić drobne zmarszczki lub tam, gdzie skóra jest cienka i delikatna.
  • nici haczykowe – nazywane nićmi liftingującymi. Z każdej strony pokryte są malutkimi haczykami, które rozkładając się pod skórą, mogą unosić i modelować ją również mechanicznie. Nici haczykowate są również nieco grubsze, niż pozostałe rodzaje produktów.
  • nici spiralne – które są uznawane za swoisty kompromis pomiędzy efektami uzyskiwanymi przy pomocy nici haczykowatych i gładkich. Wyglądem przypominają niewielką sprężynkę. Ich zastosowanie jest tak proste jak w przypadku gładkich nici, jednak efekty zbliżone są do modeli haczykowatych.

Jeśli chcemy wprowadzić do gabinetu medycyny estetycznej jeden z najpopularniejszych ostatnio zabiegów, konieczne będzie zaopatrzenie się w wysokiej jakości nici liftingujące. Cena produktów w sklepie Symbiosis jest wyjątkowo korzystna i atrakcyjna, zatem każdy znajdzie coś odpowiedniego do swoich potrzeb.

Nici liftingujące PDO – przebieg i efekty zabiegowe po użyciu produktu

Przed zabiegiem z użyciem nici PDO omawia się z lekarzem efekty, jakie chce się osiągnąć. Specjalista dobiera odpowiednie nici do oczekiwań Pacjentów, wprowadza je pod skórę, a następnie manipuluje nimi aż do uzyskania pożądanego efektu. Nici pozostawione pod skórą tworzą pewnego rodzaju rusztowanie, które unosi zwiotczałą skórę ku górze i pozwala znacznie poprawić owal twarzy.

Chociaż efekty widoczne są tuż po przeprowadzeniu procedury, przez kilka miesięcy po zabiegu jeszcze się pogłębiają. Ponieważ nici wykonane są ze specjalnego materiału, samoistnie znikają po określonym czasie, stymulując jednocześnie skórę do produkcji kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jej młody wygląd, sprężystość i elastyczność. Zabiegi przy użyciu nici PDO najczęściej stosuje się na twarz, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by unieść w ten sposób również skórę na szyi, brzuchu, biuście czy pośladkach.

Zalety zabiegów przy użyciu nici PDO

Wśród podstawowych zalet zabiegów przy użyciu nici PDO znajduje się natychmiastowość efektów, które zamiast zanikać z czasem, dodatkowo się wzmacniają. Zabiegi z nićmi liftingującymi dają długotrwałe rezultaty, utrzymujące się nawet do 2 lat po zabiegu, pomimo tego, że nici rozpuszczają się już po 8 miesiącach.

Skóra po zabiegu jest o wiele bardziej nawilżona, gładka i promienna, a zmarszczki zostają zniwelowane. Cała procedura jest praktycznie bezbolesna, ponieważ w jej trakcie stosuje się znieczulenie.

Facebook