Preparaty do mezoterapii mikroigłowej

Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz preparaty do mezoterapii mikroigłowej. Ich bogaty wybór sprawia, że możliwe jest kupienie różnych artykułów, potrzebnych do przeprowadzania tego zabiegu. Dzięki nim można osiągnąć zamierzone rezultaty. Mezoterapia igłowa to zabieg, na który decydują się osoby w różnym wieku. Pozwala on na odmłodzenie, nawilżenie oraz odświeżenie skóry. Nic więc dziwnego, że zapisują się na niego zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dostępne w naszym sklepie preparaty do mezoterapii są bezpieczne w użyciu.

Oferujemy duży wybór preparatów do tego zabiegu, ponieważ należy je dostosowywać do potrzeb pacjentów. Nie można w każdym przypadku stosować tych samych produktów, ponieważ mogłoby się okazywać nieskuteczne. Różnią się one bowiem składem, dlatego tak ważne jest ich dobieranie do indywidualnych potrzeb. Dostępne preparaty do mezoterapii mikroigłowej wyróżniają się wysokiej jakości substancjami we właściwym stężeniu. Cechuje je nie tylko bezpieczny, odpowiednio skomponowany skład, ale również hipoalergiczność. Dzięki tym cechom możliwe jest efektywne przeprowadzenie mezoterapii mikroigłowej.

Preparaty do mezoterapii mikroigłowej N-Renewal

N-Renewal to innowacyjne i skoncentrowane preparaty do mezoterapii frakcyjnej. Ich bogata formuła opracowana została przez nowoczesne laboratorium N-Symbiosis Polska. Składniki zawarte w koktajlach to szereg substancji aktywnych i wspomagających, które naturalnie występują w skórze. Zawartość komórek odpowiedzialnych za regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry zmniejsza się średnio o 10% rocznie. Wstrzymanie tego procesu stało się możliwe dzięki zastosowaniu specjalnie skomponowanego składu N-Renewal, podczas wykonywania mezoterapii frakcyjnej.

Formuła preparatów N-Reneval do mezoterapii oparta jest na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym, peptydach nowej generacji, witaminach i minerałach. Doskonale sprawdzają się jako samodzielnie stosowane preparaty do mezoterapii frakcyjnej. Skutecznie współpracują także z innymi preparatami i substancjami takimi jak dwutlenek węgla, usieciowany kwas hialuronowy, czy toksyna botulinowa, które stosowane są powszechnie w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wszystkie preparaty z linii N-Renewal spełniają wymogi produktów hipoalergicznych. Przeznaczone są do każdego rodzaju skóry, w tym wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień.

Rodzaje preparatów do mezoterapii N-Renewal

Do wyjątkowych preparatów N-Renewal stosowanych podczas mezoterapii frakcyjnej należą:

  • N-Renewal Volumetry DM – to preparat o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnych, w tym dimetyloacetylocholiny (DMAE), który wywołuje lifting, duże napięcie mięśni oraz naprężenie skóry. Dodatkowa zawartość łatwo przyswajalnej witaminy B3 skutecznie ochrania skórę podczas zabiegu,
  • N-Renewal L-CA – skutecznie spowalnia procesy starzenia, usuwa metale ciężkie i wolne rodniki oraz zapobiega glikacji. Kluczowym składnikiem jest karnozyna – silny antyoksydant, który wspomaga regenerację zawartych w skórze włókien kolagenowych. Dzięki wysokiej synergii z witaminą E znacznie wpływa na redukcję uszkodzeń DNA. Karnozyna wykazuje działanie silnie odmładzające i spowalniające procesy starzenia. Wydłuża żywotność dzielących się komórek o 20%,
  • N-Renewal Expression S-8 – to preparat o przełomowej I ultranowoczesnej formule. Kombinacja oktapeptydu najnowszej generacji, kwasu hialuronowanego oraz witaminy B3 w sposób spektakularny zwalcza zmarszczki mimiczne,
  • N-Renewal B-TM to preparat o wyjątkowej skuteczności w nawilżaniu i wygładzaniu zmarszczek. W składzie znaleźć można m.in. takie pierwiastki jak krzem uczestniczący w biosyntezie i wpływający na metabolizm kolagenu, silny antyoksydant – cynk, miedź o właściwościach przeciwstarzeniowych oraz żelazo wspomagające regenerację skóry.

Preparaty do mezoterapii mikroigłowej N-Renewal zajmują czołowe miejsca w rankingach skutecznych i bezpiecznych substancji stosowanych w zabiegach mezoterapii frakcyjnej. Ultranowoczesne formuły o maksymalnie skoncentrowanym działaniu to gwarancja efektów, sukcesów i budowania renomy każdej placówki świadczącej profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej.

Facebook