N-Renewal - mezoterapia frakcyjna

Preparaty do mezoterapii frakcyjnej

Mezoterapia frakcyjna to jeden z najnowocześniejszych zabiegów, który pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w stosunkowo krótkim czasie. Dzięki stosowaniu urządzenia z pulsującą głowicą wyposażoną w mikroigły dochodzi do nakłuwania skóry z prędkością do 1000 nakłuć na sekundę. W trakcie tego procesu skóra zostaje intensywnie pobudzona do regeneracji i odnowy.

Skuteczna mezoterapia frakcyjna – produkty najwyższej jakości

Kluczową rolę jednak pełnią substancje aktywne, które wraz z nakłuciami igieł wprowadzone zostają bezpośrednio do komórek skóry. Preparaty do mezoterapii frakcyjnej powinny być odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta, charakteryzować się zawartością substancji najwyższej jakości we właściwym stężeniu.

Bezpieczeństwo, synergia z substancjami naturalnie występującymi w skórze, odpowiednio skomponowany skład i hipoalergiczność to główne cechy, dzięki którym możliwa jest najbardziej efektowna mezoterapia frakcyjna. Produkty N-Renewal to preparaty posiadające wszystkie te cechy, a nawet więcej.

Preparaty do mezoterapii N-Renewal

N-Renewal to innowacyjne i skoncentrowane preparaty do mezoterapii frakcyjnej. Ich bogata formuła opracowana została przez nowoczesne laboratorium N-Symbiosis Polska. Składniki zawarte w koktajlach to szereg substancji aktywnych i wspomagających, które naturalnie występują w skórze.

Zawartość komórek odpowiedzialnych za regenerację, odżywienie i nawilżenie skóry zmniejsza się średnio o 10% rocznie. Dzięki zastosowaniu specjalnie skomponowanego składu N-Renewal, podczas mezoterapii frakcyjnej, wstrzymanie tego procesu stało się możliwe.

Mezoterapia frakcyjna – produkty profesjonalne N-Renewal

Formuła preparatów N-Reneval oparta jest na niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym, peptydach nowej generacji, witaminach i minerałach. Doskonale sprawdzają się jako samodzielnie stosowane preparaty do mezoterapii frakcyjnej. Skutecznie współpracują także z innymi preparatami i substancjami takimi jak dwutlenek węgla, usieciowany kwas hialuronowy, czy toksyna botulinowa, które stosowane są powszechnie w innych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej.

Wszystkie preparaty z linii N-Renewal spełniają wymogi produktów hipoalergicznych. Przeznaczone są do wszystkich rodzajów skóry, w tym wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień.

Preparaty do mezoterapii N-Renewal – rodzaje

Do wyjątkowych preparatów N-Renewal stosowanych podczas mezoterapii frakcyjnej należą:

  • N-Renewal Volumetry DM to preparat o bardzo wysokim stężeniu substancji aktywnych, w tym dimetyloacetylocholiny (DMAE), który wywołuje lifting, duże napięcie mięśni oraz naprężenie skóry. Dodatkowa zawartość łatwo przyswajalnej witaminy B3 skutecznie ochrania skórę podczas zabiegu.

  • N-Renewal L-CA skutecznie spowalnia procesy starzenia, usuwa metale ciężkie i wolne rodniki oraz zapobiega glikacji. Kluczowym składnikiem jest karnozyna – silny antyoksydant, który wspomaga regenerację zawartych w skórze włókien kolagenowych. Dzięki wysokiej synergii z witaminą E znacznie wpływa na redukcję uszkodzeń DNA. Karnozyna wykazuje działanie silnie odmładzające i spowalniające procesy starzenia. Wydłuża żywotność dzielących się komórek o 20%.

  • N-Renewal Expression S-8 to preparat o przełomowej I ultranowoczesnej formule. Kombinacja oktapeptydu najnowszej generacji, kwasu hialuronowanego oraz witaminy B3 w sposób spektakularny zwalcza zmarszczki mimiczne.

  • N-Renewal B-TM to preparat o wyjątkowej skuteczności w nawilżaniu i wygładzaniu zmarszczek. W składzie znaleźć można m.in. takie pierwiastki jak krzem uczestniczący w biosyntezie i wpływający na metabolizm kolagenu, silny antyoksydant – cynk, miedź o właściwościach przeciwstarzeniowych oraz żelazo wspomagające regenerację skóry.

Preparaty do mezoterapii N-Renewal zajmują czołowe miejsca w rankingach skutecznych i bezpiecznych substancji stosowanych w zabiegach mezoterapii frakcyjnej. Ultranowoczesne formuły o maksymalnie skoncentrowanym działaniu to gwarancja efektów, sukcesów i budowania renomy każdej placówki świadczącej profesjonalne usługi z zakresu medycyny estetycznej.

 

Facebook