Preparaty do mezoterapii

W naszej ofercie dostępne są preparaty do mezoterapii, które umożliwiają osiągnięcie zamierzonego efektu podczas wykonywania zabiegu. Wyróżniają się one wysokiej jakości, bezpiecznym składem, co ma pozytywny wpływ nie tylko na rezultat ich stosowania, ale również na zdrowie pacjenta. Duży wybór tego rodzaju artykułów sprawia, że można je dostosować do różnych potrzeb oraz oczekiwań. Często się bowiem okazuje, że osoby zgłaszające się na zabieg, wymagają użycia innych produktów do mezoterapii. Jest to związane z różnymi potrzebami cery, a także wieku.

Wśród oferowanych artykułów znajdują się m.in. koktajle do mezoterapii. Są one bardzo często wykorzystywane podczas wykonywania tego zabiegu, ponieważ pozwalają uzyskać satysfakcjonujące efekty. Zazwyczaj ich podstawę stanowi kwas hialuronowy, za pomocą którego można się pozbyć zmarszczek oraz różnych niedoskonałości skóry. Te produkty z łatwością można dobrać do potrzeb wielu pacjentów. Oferowane przez nas ampułki do mezoterapii zawierają wysokiej jakości składniki, pozwalające na uzyskanie zamierzonych rezultatów. Oczywiście nie wszystkie produkty mogą być wykorzystywane w przypadku każdej osoby, ponieważ czasem pacjenci są uczuleni na niektóre składniki.

Zastosowanie preparatów i akcesoriów do mezoterapii

Proponowane przez nas preparaty i akcesoria do mezoterapii mają szerokie spektrum zastosowań, które obejmuje m.in.:

 • profilaktykę w starzeniu się skóry,
 • wygładzanie zmarszczek,
 • odmładzanie skóry,
 • aktywne nawilżanie i głębokie nawadnianie,
 • zapewnianie intensywnego odżywienia skóry,
 • regenerację skóry oraz powstałych na niej uszkodzeń,
 • przywracanie równowagi jonowej,
 • stymulację wzrostu komórkowego,
 • zagęszczanie skóry właściwej,
 • utrzymywanie biologicznej równowagi skóry,
 • redukcję przebarwień i zaburzeń w pigmentacji skóry oraz poprawę jej kolorytu,
 • zapewnianie skórze promiennego i zdrowego wyglądu.

Stosowanie preparatów i akcesoriów do mezoterapii pomaga także w redukcji cellulitu, zmniejszaniu rozstępów, pielęgnacji skóry głowy, pobudzaniu krążenia i poprawie ukrwienia skóry głowy oraz pogrubianiu i zagęszczaniu włosów.

Mezokoktajle – niezwykłe preparaty do mezoterapii

Ważną grupę w produktach do mezoterapii N-Symbiosis stanowią mezokoktajle. Są to nadzwyczajne preparaty, które w swoim składzie posiadają wiele cennych, chętnie używanych w medycynie estetycznej substancji. Wśród koktajli do mezoterapii N-Symbiosis znaleźć można między innymi koktajle do mezoterapii niwelujące zmarszczki oraz koktajle do mezoterapii odpowiadające za biorewitalizację.

Szczególne miejsce wśród mezokoktajli zajmują ampułki do mezoterapii CytoCare. Są to ekskluzywne koktajle do mezoterapii stworzone przez francuskie Laboratorium RevitaCare®. Ampułki posiadają wyjątkowy skład, który poza kwasem hialuronowym obejmuje aż 55 aktywnych składników. Stosowanie mezokoktajli CytoCare zapewnia efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry, zatrzymując przy tym efekt starzenia. Ponadto wpływają one na kondycję skóry, jej intensywną regenerację oraz nawodnienie, nadanie skórze blasku i promiennego wyglądu, zachowanie biologicznego kapitału skóry i wiele, wiele więcej.

Inną ciekawą propozycją są ampułki do mezoterapii frakcyjnej Renewal. To profesjonalne, skuteczne ampułki, które przeciwdziałają starzeniu się skóry. Te preparaty do mezoterapii frakcyjnej są hipoalergiczne i mogą być stosowane u osób ze skórą wrażliwą, podatną na podrażnienia, a nawet atopową!

Czym tak właściwie jest mezoterapia?

Mezoterapia jest niechirurgicznym zabiegiem medycznym, który ma za zadanie miejscowe dostarczenie substancji leczniczych, odżywczych i regenerujących głęboko do skóry. Czyni to mezoterapię niezwykle skuteczną metodą zwalczania różnych problemów skórnych, znacznie skuteczniejszą niż stosowanie kosmetyków, które nie docierają tak głęboko, jak substancje czynne aplikowane podczas zabiegu. Jeśli więc zależy nam na utrzymaniu zdrowej skóry, warto skorzystać z tego zabiegu medycyny estetycznej.

Spośród rodzajów mezoterapii wyróżniamy:

 • mezoterapię igłową,
 • mezoterapię bezigłową,
 • mezoterapię mikroigłową frakcyjną,
 • mezoterapię frakcyjną laserową.

Mezoterapia igłowa

Jest to klasyczny typ mezoterapii, który polega na miejscowym, cyklicznym wstrzykiwaniu substancji czynnych do skóry. Mezoterapia igłowa jest zabiegiem nie tylko skutecznym, ale również bezbolesnym, bezpiecznym i małoinwazyjnym. Mimo to istnieje kilka przeciwwskazań do jej przeprowadzenia. Są to m.in.: alergia bądź nadwrażliwość na któryś z preparatów stosowanych podczas zabiegu, ciąża i okres karmienia piersią, niestabilny stan cukrzycy, choroby nowotworowe, choroby autoimmunologiczne, przyjmowanie antykoagulantów, doustne zażywanie kortykosteroidów, infekcje wirusowe bądź bakteryjne, egzema lub łuszczyca na poziomie zaawansowanym oraz źle tolerująca iniekcje skóra.

Mezoterapia igłowa może okazać się pomocna, gdy zmagasz się z:

 • objawami starzenia się skóry,
 • słabą kondycją włosów,
 • wypadaniem włosów, łysieniem,
 • przebarwieniami,
 •  rozstępami,
 • cellulitem,
 • łojotokiem.

W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo produktów do tego zabiegu. Obejmują one m.in. ampułki do mezoterapii igłowej, a także narzędzia umożliwiające wykonanie zabiegu. Wśród produktów do mezoterapii igłowej N-Symbiosis znaleźć można więc również strzykawki oraz igły, które idealnie sprawdzą się podczas profesjonalnego zabiegu.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa to zabieg nieinwazyjny, bezpieczny i bezbolesny, podczas którego substancje aktywne wprowadzane są pod skórę metodą elektroporacji. Stanowi on alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. W przeciwieństwie do niej – jak sama nazwa wskazuje – podczas mezoterapii bezigłowej nie dochodzi do nakłuwania skóry, co może okazać się wielkim plusem dla osób wrażliwych. Podczas zabiegu następuje otwarcie kanałów na skórze poprzez zastosowanie impulsów elektrycznych. Umożliwiają one wnikanie do skóry cennych substancji zawartych w preparatach do mezoterapii.

Mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

Ta forma mezoterapii opiera się na intensywnym mikronakłuwaniu skóry. Powoduje ono celowy, kontrolowany stan zapalny, który zmusza skórę do samonaprawy. Na skutek mikroigłowej mezoterapii frakcyjnej dochodzi do pogrubienia i poprawy czynności naskórka, ujędrnienia skóry oraz poprawy jej kolorytu.

W sklepie N-Symbiosis posiadamy preparaty i akcesoria do mezoterapii mikroigłowej, które pomogą m.in. w walce z drobnymi zmarszczkami, przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi, rozstępami i cellulitem, a także korzystnie wpłyną na poziom elastyczności skóry.

Na szczególną uwagę zasługuje Dermapen – profesjonalne urządzenie do mezoterapii frakcyjnej mikroigłowej. W naszej ofercie znajdziesz kartridże Derma Pen, których zastosowanie pomoże w zmniejszeniu porów, wyleczeniu blizn potrądzikowych oraz redukcji zmarszczek, plam pigmentacyjnych, rozstępów i cellulitu. Kartridże do mezoterapii frakcyjnej pomogą również w redukcji podwójnego podbródka i ogólnej poprawie kondycji skóry.

Mezoterapia frakcyjna laserowa

To rodzaj mezoterapii, podczas którego stosuje się laser frakcyjny. Pozwala on na wykonanie dokładnych mikrootworów, bez jednoczesnego uszkodzenia sąsiednich tkanek. Zastosowanie tej metody umożliwia efektowne przenikanie składników aktywnych, jakie znajdują się w preparatach do mezoterapii frakcyjnej, w głąb skóry.

Zastosowanie mezoterapii frakcyjnej laserowej stymuluje owłosienie skóry głowy do odrostu włosów oraz poprawia koloryt skóry. Ponadto powoduje:

 • zwężanie rozszerzonych porów,
 • redukcję blizn i rozstępów,
 • poprawę elastyczności skóry oraz jej wygładzenie.

Mezoterapia laserowa pomoże Ci w poprawie stanu skóry, a także utrzymaniu jej dobrej kondycji na długi czas. Ta wyjątkowa metoda umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału substancji czynnych znajdujących się w preparatach do mezoterapii.

Facebook